Monday, 5 December 2016

Noortevahetus "The Happit" Rumeenias

Hei-hei!

Oktoobrikuus sattusin Seiklejate Vennaskonna kaudu sellisele huvitavale noortevahetusele nagu "The Happit", mis toimus Rumeenias. Mulle on noortevahetuse ideed alati meeldinud, sest ma saan reisida, teha toredaid asju, tutvuda uute inimestega ning õppida midagi - ja seda kõike poolmuidu! Euroopa rahastused on toredad asjad. :) Kui mul kogu aeg väga palju asju teha ei oleks ja kui kool võimaldaks, käiksin noortevahetustel kindlasti rohkem, sest need on imetoredad.

Meie projekti teemaks oli õnn ning täpsemalt just inimese igapäevased harjumused, mis aitavad tal olla õnnelik. Tutvusime lähemalt erinevate harjumustega: käisime looduses, tegime joogat, mängisime mänge, rääkisime tervislikust toitumisest ja tegime koos trenni. Koos olid noored neljast eri riigist: Eesti, Poola, Rumeenia, Itaalia.

Pikemalt ma rääkima ei hakka, vaid näitan parem pilte. Inimestest mul palju pilte ei ole, aga kui kunagi teiste tehtud pilte leian, näitan neidki! :)Kommunismiajast: Kirikud võivad olla, aga ei tohi eriliselt silma paista.No comments:

Post a Comment